Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 UnBan Request sau Explicatie!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
[George]
EXP Level 4
EXP Level 4
[George]


Posts : 42
Points : 25826
Reputation : 0
Join date : 16/08/2010
Age : 32
Location : Spain

EXP Level
EXP Level:
UnBan Request sau Explicatie!!! Ff111/111UnBan Request sau Explicatie!!! Ff  (111/111)

UnBan Request sau Explicatie!!! Empty
MesajSubiect: UnBan Request sau Explicatie!!!   UnBan Request sau Explicatie!!! I_icon_minitimeMar Sept 07, 2010 8:33 pm

[ERROR] [Romania] You are timebanned from this channel for " nu ne mai vedem" until 12:16 on 02/10/2010
Nick- Maki-Hero
Motivul pentru care ai fost bannat- Pentru injuraturi pe Main Chat dar cum am raspun la postul acelui user este ca nu am injurat pe nimeni in concret:Aici vedeti postuL
Motivul pentru care vrei sa iti fie scos banu- Pentru ca Adminul de la care am luat ban nu este corect deloc.
Aici vedeti postuL
Acest post nu este corect pentru urmatoarele lucruri:
Motiv- In acel post nu este pus motivul pe care vrea sa iau ban!
Dovada Screenshoot si Replay Obligatoriu! - Are ss duar cand este in avantaj si acel caragiale nu are el drept sami faca mie post pentru ca nici nu am vb cu el. Vreau replay de la acel meci sa vada cum si de unde a inceput ms!
Cei ce nu pun Replayu nu le va fi luata in considerare cererea!- Serios paulion pai eu cred ca acesti admini nu au treaba cu regulile tale dau ban cum vor ei !
Sebastian sau cum se numeste acel admin mereu cere Replay! ...
Va rog sa luati in considerare acest post si sa imi pot lua explicatia ceruta Neutral
Salut vreau si eu o explicatie pentru asta:
*Vreau sa stiu de la ce Admin am luat bann!
*Reason: Nu ne mai vedem ? ce este asta o vrajeala ?
*Sa spunem ca este drep sa iau ban am injurat dar este prima mea abatere si din cate stiu la prima abatere se ia ban 1 zi!
-Ban Flame/Curse: de la 1 zi (prima abatere) la 3 (a doua abatere) zile pe baza cuvintelor, jignirilor.
Nu ban o luna 02/10/2010: Va bateti joc de player de asta spunea ca uni admin ia aceasta meserie in ras!!

Sus In jos
Alecsss
EXP level 7
EXP level 7
Alecsss


Posts : 90
Points : 25848
Reputation : 1
Join date : 24/08/2010

UnBan Request sau Explicatie!!! Empty
MesajSubiect: Re: UnBan Request sau Explicatie!!!   UnBan Request sau Explicatie!!! I_icon_minitimeMar Sept 07, 2010 10:24 pm

George ma simt obligat sa iti raspund la postul tau timpit (timpit din multe puncte de vedere !) .
Unu la mana Adminii NU sunt indiferenti ! Daca gasesti admin ce trateaza astfel de cazuri cu indiferenta fa post la Abuze si atunci acela va lua Demote !
Doi la mana ... eu ti`as da ban numai pentru vorbele acelea frumoase spuse de tine pe Main Chat ... !
De ce ?
Nu stiu cati ani ai tu ... dar iti zic eu ceva...eu am 25 de ani ... si nu ma afecteaza vorbele tale pentru ca esti MIC!(din punct de vedere al caracterului tau infect si al cresterii tale)
In schimb acele vorbe de dragoste spuse pe main chat pot influenta comunitatea noastra ! Pe RGC nu joaca numai persoane ca mine mai mari in varsta care sa te catalogheze imediat dupa vorbe...sunt si copii...care invata de la tine asa ceva si intra in game cu mine si reproduc poezia ta frumoasa !
Asa ca dragule ... BANU nu ti se va scoate !

Si da...banu nu cred ca ti`a fost dat pentru acel print din joc ci pentru acel limbaj poemic de pe MAIN !
Iar banu este dat pe 2 zile DATORITA VORBELOR PE CARE LE`AI SPUS !!! CITESTE BINE REGULAMENTU DIN COLT IN COLT.

N!m|Alecsss- !
Sus In jos
paulino27
EXP level 8
EXP level 8
paulino27


Posts : 189
Points : 581591
Reputation : 18
Join date : 15/08/2010
Age : 35
Location : Italy

UnBan Request sau Explicatie!!! Empty
MesajSubiect: Re: UnBan Request sau Explicatie!!!   UnBan Request sau Explicatie!!! I_icon_minitimeMar Sept 07, 2010 11:11 pm

Hai sa te lamuresc cum sta treaba pe RGC.Tu injuri,de exemplu:fmm=ban.
Deci nu mai ma luati cu dinastea gen:pai nu injuram pe nimeni sau am zis doar fmm sau e prietenul meu si il pot injura.NU,tu nu ai voie pe main si in joc sa scri o injuratura sau un cuvant porcos,sper ca ne-am inteles.
De data asta te iert si vei avea banul scos,la a doua abatere vei avea acest ban de 2 luni.

Daca ti se pare ceva neclar fa request pe www.mymgn.com si se va lua masuri
Si nu mai deschide 10 posturi!
Closed!
Sus In jos
Continut sponsorizat





UnBan Request sau Explicatie!!! Empty
MesajSubiect: Re: UnBan Request sau Explicatie!!!   UnBan Request sau Explicatie!!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
UnBan Request sau Explicatie!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Unban Request
» UNBAN REQUEST
» Unban Request!
» Unban GanJa4^^Ever Request
» UnBan Request Urªgªn

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Romania ::  Abuse Report /BAN -
Mergi direct la: