Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ban leaver/---

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
imbA
EXP Level 5
EXP Level 5
imbA


Posts : 60
Points : 25866
Reputation : 1
Join date : 17/08/2010

ban leaver/--- Empty
MesajSubiect: ban leaver/---   ban leaver/--- I_icon_minitimeSam Sept 11, 2010 11:42 pm

nick: WehrMacht
reason: leave

nick: dot, BloWaSh, bologa, FAQ2, NoobPwner
reason: nu au dat rmk era min 9

print: xx yy

Sus In jos
NoobPwner
EXP Level 2
EXP Level 2
NoobPwner


Posts : 12
Points : 25636
Reputation : 0
Join date : 12/09/2010

ban leaver/--- Empty
MesajSubiect: Re: ban leaver/---   ban leaver/--- I_icon_minitimeDum Sept 12, 2010 12:40 am

imba ai vrea sa luam si noi ban nu?ca nu ti-am dat tie rmk din cauza leaverului??tati pana sa faci spume si sa injuri atat pentru un meci, ar trebui sa stii ca asta e un room public, daca am chef dau rmk, daca nu am chef u dau nici un rmk..asta tine doar de fairplay..tu nu meriti fairplay, in ochii mei esti un copil disperat dupa ladder(adaugam si pe [RO]Snack), te crezi invulnerabil pe rgc si crezi ca poti face ce vrei..pana una alta joaca pe rgc asa cum jucam toti, nu ti-ai cumparat server rgc..bft si poate o sa isi dea seama cineva pana la urma care e treaba cu acest jucator "imba"..mai ales adminilor, incercati sa nu va bateti joc si de rgc ca si de garena, adica toti joaca team, joaca 5 team skype VS 5 noobi si dupa se cred zei.
Sus In jos
Admin
EXP level 8
EXP level 8
Admin


Posts : 226
Points : 1000015825
Reputation : 11
Join date : 14/08/2010

ban leaver/--- Empty
MesajSubiect: Re: ban leaver/---   ban leaver/--- I_icon_minitimeDum Sept 12, 2010 1:05 am

Inca nu am fixat trb cu rmk ... o sa ve dem poate dam un vot pt asa cv...totusi e public...asteptam sa deschidem o liga in care rmk pana intrun anumit minut trb sa fie
Sus In jos
https://rgc-romania.forumgratuit.ro
Sebiustien
EXP level 8
EXP level 8
Sebiustien


Posts : 170
Points : 581649
Reputation : 17
Join date : 15/08/2010
Age : 28
Location : Romania

EXP Level
EXP Level:
ban leaver/--- Ff10000/10000ban leaver/--- Ff  (10000/10000)

ban leaver/--- Empty
MesajSubiect: Re: ban leaver/---   ban leaver/--- I_icon_minitimeDum Sept 12, 2010 1:13 am

NoobPwner. o fi public channelu. dar noi totusi vrem sa avem grija sa nu se ajunga ca pe publicele de pe garena. asa ca data viitoare ai grija limbaju. si nu faci tu tot ce vrei. ok? cred ca ai o varsta destul de mare ca sa te abtii de la injurii...etc.
Sus In jos
http://3b9ba98f.linkbucks.com
NoobPwner
EXP Level 2
EXP Level 2
NoobPwner


Posts : 12
Points : 25636
Reputation : 0
Join date : 12/09/2010

ban leaver/--- Empty
MesajSubiect: Re: ban leaver/---   ban leaver/--- I_icon_minitimeDum Sept 12, 2010 2:20 am

sebi te bagi in vorba aiurea.te rog, reciteste ceea ce am scris si dupa mai vb.sal
Sus In jos
paulino27
EXP level 8
EXP level 8
paulino27


Posts : 189
Points : 581591
Reputation : 18
Join date : 15/08/2010
Age : 35
Location : Italy

ban leaver/--- Empty
MesajSubiect: Re: ban leaver/---   ban leaver/--- I_icon_minitimeDum Sept 12, 2010 3:18 am

Ultima data:regula sa decis pana in min 10 rmk daca nu ban tot teamu sa va fie clar.
Sper sa nu se mai repete.
Closed!


P.S-regula va fi aplicata si vor fi luate masuri aveti timp o saptamana sa va obisnuiti cu ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





ban leaver/--- Empty
MesajSubiect: Re: ban leaver/---   ban leaver/--- I_icon_minitime

Sus In jos
 
ban leaver/---
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ban leaver
» Ban AvB leaver
» alt leaver
» RE : Leaver
» ban leaver @GG

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Romania ::  Abuse Report /BAN -
Mergi direct la: