Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino

In jos 
+3
kRESTOLINO
Admin
FunAdvice
7 participanți
AutorMesaj
FunAdvice
EXP Level 1
EXP Level 1
FunAdvice


Posts : 5
Points : 25531
Reputation : 0
Join date : 02/10/2010

Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Empty
MesajSubiect: Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino   Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino I_icon_minitimeLun Oct 11, 2010 3:06 am

Am primit ban ca e ratat adminul krestolino sau ceva de genu asta dupa ce e noob e si penibil da si ban... vreu sa vad si eu motivul pt care am ban. scrie in ban "vorbeste frumos amice" cand am vb urat vreau sa vad +ca asta da kick in joc daca ala nu are leader bun sau nu ii place numele, mai exact isi face team...( asta dovedeste cat de pro playier este)
dovada ca am ban link [url= Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Acbae558dda420241f273ca631f7b0c0] Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Acbae558dda420241f273ca631f7b0c0[/url]

sunt curios cum de a ajuns asta sa fie admin ?

daca nu este dovada pt ce am primit ban ceea ce nu cred cer sa ia el ban pt 2 zile sa sil dea singur.
Sus In jos
Admin
EXP level 8
EXP level 8
Admin


Posts : 226
Points : 1000015825
Reputation : 11
Join date : 14/08/2010

Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Empty
MesajSubiect: Re: Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino   Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino I_icon_minitimeLun Oct 11, 2010 3:10 am

Kick/swap injoc nu este permimis de cinu un admin doar cu acordu lor
Sus In jos
https://rgc-romania.forumgratuit.ro
FunAdvice
EXP Level 1
EXP Level 1
FunAdvice


Posts : 5
Points : 25531
Reputation : 0
Join date : 02/10/2010

Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Empty
MesajSubiect: Re: Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino   Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino I_icon_minitimeLun Oct 11, 2010 3:12 am

A FACUT POST INTRE TIMP PROBABIL DUPA CE LA VAZUT PE ACESTA

CARE IA DAT ADMIN LA ASTA EXPLICATII BA SI REGULILE... REGULI GEN :

BAN PENTRU INSULTE IN JOC:

Ban Flame/Curse in JOC: Nu se mai da ban pentru flame deoarece vedem ca multa lume posteaza abuziv !!! Pentru a evita neplacerea needucatilor aveti la dispozitie in joc urmatoarea comanda : /squelch nume ! Aceasta comanda ii da ignore doar in meciu acela unei singure persoane!


CUM PUNETI BA ADMINI ????????


P.S: nu inteleg ce spui tu acolo admine... fi mai explicit.
Sus In jos
kRESTOLINO
Moderator
Moderator
kRESTOLINO


Posts : 88
Points : 25743
Reputation : 0
Join date : 12/09/2010
Location : HiGH PLAYER

Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Empty
MesajSubiect: Re: Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino   Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino I_icon_minitimeLun Oct 11, 2010 3:14 am

Dupa cum vezi eu am facut primul postul Smile. Nici acum nu te potolesti si tot ma jicnesti. Banul ramane.
Sus In jos
FunAdvice
EXP Level 1
EXP Level 1
FunAdvice


Posts : 5
Points : 25531
Reputation : 0
Join date : 02/10/2010

Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Empty
MesajSubiect: Re: Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino   Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino I_icon_minitimeLun Oct 11, 2010 3:14 am

ce sa ma potolesc spartule... sa iti dai singur ban.. zi de ce mm te-am injurat ma?

DA REGULILE LE STI ???
Sus In jos
kRESTOLINO
Moderator
Moderator
kRESTOLINO


Posts : 88
Points : 25743
Reputation : 0
Join date : 12/09/2010
Location : HiGH PLAYER

Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Empty
MesajSubiect: Re: Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino   Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino I_icon_minitimeLun Oct 11, 2010 3:17 am

BAN PENTRU INSULTE IN JOC:

Ban Flame/Curse in JOC: Nu se mai da ban pentru flame deoarece vedem ca multa lume posteaza abuziv !!! Pentru a evita neplacerea needucatilor aveti la dispozitie in joc urmatoarea comanda : /squelch nume ! Aceasta comanda ii da ignore doar in meciu acela.

Ban Flame/Curse pe Main Chat: 3h - 1 zi.

Ti-am dat bine 6h. Nici pe forum nu te stapanesti.
Sus In jos
oakyz
EXP level 8
EXP level 8
oakyz


Posts : 228
Points : 25958
Reputation : 0
Join date : 07/09/2010

EXP Level
EXP Level:
Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Ff1/100000Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Ff  (1/100000)

Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Empty
MesajSubiect: Re: Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino   Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino I_icon_minitimeLun Oct 11, 2010 3:39 am

FunAdvice, adu dovezi sau taci din gura.
Sus In jos
paulino27
EXP level 8
EXP level 8
paulino27


Posts : 189
Points : 581591
Reputation : 18
Join date : 15/08/2010
Age : 35
Location : Italy

Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Empty
MesajSubiect: Re: Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino   Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino I_icon_minitimeLun Oct 11, 2010 3:51 am

Din moment ce iti arati comportamentul si te lauzi cu el si aici pe forum nu cred ca cineva iti va scoate banul.
Sus In jos
Alecsss
EXP level 7
EXP level 7
Alecsss


Posts : 90
Points : 25848
Reputation : 1
Join date : 24/08/2010

Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Empty
MesajSubiect: Re: Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino   Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino I_icon_minitimeJoi Oct 28, 2010 5:12 am

of of of...fara sa duca undeva postul meu...zic doar asa ca sa mai postez si eu ca ma plictisesc....urate lucruri mai spun playerii de unii admini...of of...
sincer...unii din ei ar trebuii mustrati...sau ceva de genu ca vad multe plangeri ... si mai dureros e ca vad multi jucatori care se plang ca unii admini sunt MULT/EXAGERAT/FOARTE aroganti !

Bai...multe din reguli eu le`am facut...(impreuna cu paul si tavy) dar vad ca aroganta depaseste toata limita bunului simt..!

Si asta stiti unde duce ?
Pleaca majoritatea lumii de pe room si raman capusile astea cu limbaju asta spurcat si copii fara viitor...
Si atunci o sa va mancati unu pe altu...
De ce toata astea ?
Pentru ca nu stiti sa va organizati frate...

Unii admini sa se ocupe de forum,unii de mainchat, unii de banuri, unii de reclama, unii care sa se ocupe de problemele jucatorilor, unii sa evalueze regulile si tot ce apartine de gameplay (adik daca mai trebuie schimbate sau nu) , etc ,etc ! Dati admine la gen krestolino care isi face team si alte alea... sa fim seriosi !
Dar asta e ! Smile Ei sunt adminii...respectatii sau nu mai jucati pe room...plecati...CA MINE ! Smile)

Stiu ca acuma o sa primesc o replica daia de la unu din adminii noi ca nu am eu dreptu sa ma mai bag...dar cum am zis si mai sus...incerc sa imi dau cu parerea !

Puteti sterge postul....
Sus In jos
Assasynu
EXP Level 1
EXP Level 1
Assasynu


Posts : 4
Points : 25351
Reputation : 0
Join date : 06/11/2010

Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Empty
MesajSubiect: Re: Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino   Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino I_icon_minitimeDum Noi 07, 2010 11:23 pm

Vad ca mai multi se plang...de acela-si krestolino.Nu sunt singurul care se simte nedreptatit.Incercati totusi sa nu mai puneti copii admini stricati jocu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino Empty
MesajSubiect: Re: Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino   Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cum dati admin la toti spartii ???? gen krestolino
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» krestolino suferind...
» [ PENTRU TOTI ] --clan [TkS]
» unban me krestolino
» Ban kRESTOLINO
» BAN krestoliNO

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Romania ::  Abuse Report /UNBAN -
Mergi direct la: