Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce faceti bai? unde e gramatica?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
shaft
EXP Level 2
EXP Level 2
shaft


Posts : 15
Points : 24993
Reputation : 0
Join date : 13/09/2010
Age : 37
Location : Ploiesti

EXP Level
EXP Level:
Ce faceti bai? unde e gramatica? Ff111/111Ce faceti bai? unde e gramatica? Ff  (111/111)

Ce faceti bai? unde e gramatica? Empty
MesajSubiect: Ce faceti bai? unde e gramatica?   Ce faceti bai? unde e gramatica? I_icon_minitimeJoi Oct 28, 2010 5:33 am

Sunte-ti nou pe Ranked Gaming? Nu sunteţi încă membru? Înscrie-te pentru a juca cu mii de jucători din întreaga lume şi să se joace titlurile preferate împreună cu ei. Şi totul este GRATUIT!

Cum sa scrieti Sunteti, cu liniutza? =)))) doamneeeeeeeeeeeeeeeee Smile)))))))))
Sus In jos
ninehundred.
EXP Level 1
EXP Level 1
ninehundred.


Posts : 2
Points : 24747
Reputation : 0
Join date : 28/10/2010
Age : 35
Location : Bucuresti

Ce faceti bai? unde e gramatica? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti bai? unde e gramatica?   Ce faceti bai? unde e gramatica? I_icon_minitimeJoi Oct 28, 2010 5:41 am

new account siggy + avatar test
Sus In jos
Sharp_blade
EXP Level 2
EXP Level 2
Sharp_blade


Posts : 18
Points : 25086
Reputation : 0
Join date : 28/08/2010

Ce faceti bai? unde e gramatica? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti bai? unde e gramatica?   Ce faceti bai? unde e gramatica? I_icon_minitimeSam Oct 30, 2010 12:31 am

ma dota nu te invata carte, dota te invata sa chiulesti! la mine insa e prea tarziu Wink)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce faceti bai? unde e gramatica? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti bai? unde e gramatica?   Ce faceti bai? unde e gramatica? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ce faceti bai? unde e gramatica?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Romania :: Comice si distractive-
Mergi direct la: