Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Fake&Gay
EXP Level 2
EXP Level 2
Fake&Gay


Posts : 18
Points : 25696
Reputation : 0
Join date : 02/09/2010

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 5:55 am

esti un nesimtit care ai tinut cu prietenii tai din team!! VREAU SA SE UITE TOTI ADMINII LA REPLAY!!! TU NU MAI EXISTI !
Sus In jos
oakyz
EXP level 8
EXP level 8
oakyz


Posts : 228
Points : 25963
Reputation : 0
Join date : 07/09/2010

EXP Level
EXP Level:
CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Ff1/100000CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Ff  (1/100000)

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 5:58 am

Pai pune si replay daca ai ceva de zis... si spune exact care e problema.
Sus In jos
Alecsss
EXP level 7
EXP level 7
Alecsss


Posts : 90
Points : 25853
Reputation : 1
Join date : 24/08/2010

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 5:59 am

Ai facut post de 2 ori ! maine dimineata acest post va fii inchis !
asta ca sa iti fac placerea de a ma injura in continuare cum ai facut si in meci !
Se vede ce educatie ai !
M`am rugat de toti tot meciu sa nu mai injurati...dar nu...ok ! asta e !
Sus In jos
Fake&Gay
EXP Level 2
EXP Level 2
Fake&Gay


Posts : 18
Points : 25696
Reputation : 0
Join date : 02/09/2010

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:03 am

http://rapidshare.com/files/418891340/Replay_2010_09_14_0044.w3g

Asta e replayul. Adminu a abusat, nu a pastrat ordinea si doar a inrautatit situatia !
jonutzzz (atropos-MH) . alecsss (storm ) abuse , ticalosu (alchimist) flame.
uitati-va va rog la replay si constatati ca pana intr-un anumit minut mi-am pastrat calmul fara sa fac nici un flame, PANA CAND AM FOST JIGNIT SI INJURAT!

daca banul meu este corect, si Adminu Alecsss nu ia demote,atunci asta e ultima mea suflare pe RGC.
Sus In jos
oakyz
EXP level 8
EXP level 8
oakyz


Posts : 228
Points : 25963
Reputation : 0
Join date : 07/09/2010

EXP Level
EXP Level:
CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Ff1/100000CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Ff  (1/100000)

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:05 am

FAKE... este ultima data cand iti spun, daca nu ai NICI o dovada de MH, nu mai acuza lumea, nu mai injura in joc, nu mai cere printuri ca si cum ti se cuvin.

Ai dovezi, se vor lua masuri, nu ai ... ramai cu banul.
Sus In jos
Fake&Gay
EXP Level 2
EXP Level 2
Fake&Gay


Posts : 18
Points : 25696
Reputation : 0
Join date : 02/09/2010

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:07 am

intrebare : cum poti sa ai dovezi daca nu da print?
alta intrebare : cum e sa fie ricky langa tine si tu sa fugi si cand iti vine tot teamu sa dai dust
alta intrebare: te poti uita la atropos in meciu asta ? ca sa vezi cum pune wardurile fix langa eroii invizibili?
si alta intrebare, asa de final : VA FACETI TREABA?
Sus In jos
oakyz
EXP level 8
EXP level 8
oakyz


Posts : 228
Points : 25963
Reputation : 0
Join date : 07/09/2010

EXP Level
EXP Level:
CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Ff1/100000CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Ff  (1/100000)

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:09 am

Eu, cel putin, nu o sa stau sa ma uit la cai verzi pe pereti pentru ca nu stii tu sa joci. MH se poate vedea prin click`uri in fog si alte metode. Daca tot esti asa sigur ca cineva avea MH, cauta fazele care ti se par suspecte, scrii minutele si verificam, altfel nu sta nimeni sa se uite la replay`uri doar de dragul tau.

PRINT`urile se cer de admini, voi puteti sa cereti dar nu este obligatoriu sa primiti.
Sus In jos
Fake&Gay
EXP Level 2
EXP Level 2
Fake&Gay


Posts : 18
Points : 25696
Reputation : 0
Join date : 02/09/2010

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:13 am

daca eu nu stiu sa joc, atunci nu stii citi Wink
daca chiar va interesa sa faceti "curatenie" aici , nu aveati arogante de 1 noaptea si te uitai 10 min la replay Wink.
dar na, timpul tau e prea valoros sa te uiti la cai verzi pe pereti.NB AM BAN, DAR IN NOIEMBRIE APARE "DARER" o noua platforma, care va acapara garena si RGC nu va mai exista in ritmul asta.
cred ca sunt in "business" dinaintea ta, dar asa e cand cineva primeste putere care nu o merita FACE ABUS DE EA!!!!.


NB . I LOVE YOU !
Sus In jos
paulino27
EXP level 8
EXP level 8
paulino27


Posts : 189
Points : 581596
Reputation : 18
Join date : 15/08/2010
Age : 35
Location : Italy

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:15 am

O sa ma uit la replay si revin cu info dar maine ca acum ma culc si eu.
Sus In jos
oakyz
EXP level 8
EXP level 8
oakyz


Posts : 228
Points : 25963
Reputation : 0
Join date : 07/09/2010

EXP Level
EXP Level:
CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Ff1/100000CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Ff  (1/100000)

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:18 am

Cum spuneam, vrajeala ieftina. Daca chiar vroiai sa demonstrezi ceva, verificai replay si postai frumos fazele suspecte, cum pe tine te intereseaza mai putin asta si mai mult sa faci scandal fara dovezi, consider ca banul este pe merit.



P.S. Nu este treaba noastra sa verificam acuzatii de MH fara dovezi, ci este treaba voastra sa postati dovezi de MH.
Sus In jos
Fake&Gay
EXP Level 2
EXP Level 2
Fake&Gay


Posts : 18
Points : 25696
Reputation : 0
Join date : 02/09/2010

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:19 am

PRIN CLICKURI IN FOG !!LOL !
daca nu da click ?!?!?! si iti da dust exact cand esti langa? ce poze vrei tati?
doamne cati nervi mi-am facut cu raspunsurile voastre de SEFI !
mai mi-a dat un coleg de al vostru un raspuns destept : cred ca a fost din cauza ca burn nu mi-a zis ca a dat ban si + 1 zi de la mine care am dat eu pt limbaj cred ca 2 ...dak e asa scuzele mele si am sa am grija sa nu se mai repete (Sebastien) ---- se cumuleaza banu?? Smile)

sa traiesti bine ! nu stii ce inseamna cuvantul admin Wink
Sus In jos
paulino27
EXP level 8
EXP level 8
paulino27


Posts : 189
Points : 581596
Reputation : 18
Join date : 15/08/2010
Age : 35
Location : Italy

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:20 am

Ma dovada e ca a pus omu replay si a zis ca cineva are map hack si pentru asta maine o sa ma uit pentru ca asa mi se pare corect si pentru a combate map hack-ul asta si abuzurile adminilor daca sunt.
Sus In jos
Fake&Gay
EXP Level 2
EXP Level 2
Fake&Gay


Posts : 18
Points : 25696
Reputation : 0
Join date : 02/09/2010

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:21 am

paul somn usor..dar eu din cauza asta nu mai ma pot juca asta seara.

si oaki ma iei ca nu e treaba voastra? repet, daca te-ar interesa ai da dovada de inteligenta si te-ai uita. dar nici o problema, tu esti dumnezeul nostru si vom asculta regulilie trista ca niste maimute!

hai pa, ati facut-o lata! si stiti de ce? DIN ORGOLIU SI AROGANTA.
Sus In jos
oakyz
EXP level 8
EXP level 8
oakyz


Posts : 228
Points : 25963
Reputation : 0
Join date : 07/09/2010

EXP Level
EXP Level:
CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Ff1/100000CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Ff  (1/100000)

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:25 am

Sa ii multumesti lui paul ca are timp de tine, sincer nu asa se face un post, nu asa se comenteaza, nu asa vei fi respectat.

Din partea mea, orice acuzatie de MH trebuie insotita de dovezi. Nu stau 50 minute sa verific un replay in care habar nu am la ce sa ma uit.
Sus In jos
paulino27
EXP level 8
EXP level 8
paulino27


Posts : 189
Points : 581596
Reputation : 18
Join date : 15/08/2010
Age : 35
Location : Italy

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:36 am

Dreptate la oakyz dar avand in vedere ca sa acuzat si un admin am sa ma uit ,altfel nu ma uitam te, puneam sa refaci postu cum se cuvine.
Sus In jos
Fake&Gay
EXP Level 2
EXP Level 2
Fake&Gay


Posts : 18
Points : 25696
Reputation : 0
Join date : 02/09/2010

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:55 am

ca si dovezi pot spune :
1-cand m-am dus gang sus cu rasta stateau la turn f f "cuminti" Wink
2-cand ricky statea langa atropos, el a asteptat toata echipa dupa care a dat dust
3-cand pudge era invizibil la runa de sus, statea langa atropos si acesta se misca si apoi i-a pus ward si a dat dustu langa el
4-a luat mass warduri pe el SPECIAL ca sa nu bata la ochi, dar vezi cum le punea fix langa invis.
ma joc dota de 4 5 ani, cred ca imi pot da seama cand cineva e asa de FAKE !

np, asta seara M-ATI TRIMIS PE GARENA, desi eu vroiam sa joc aici Wink poate va spune asta ceva..........
Sus In jos
Alecsss
EXP level 7
EXP level 7
Alecsss


Posts : 90
Points : 25853
Reputation : 1
Join date : 24/08/2010

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 7:31 am

Am sa verifi si eu replay !
Stai linistit Gay daca vreodata e ceva legat de MH eu dau primu ban !
Nu ma consider jucator de mare clasa dar stiu sa recunosc MH cand il vad !
Si 2 la mana cel pe care tu suspectezi de mh era in team la mine !
Cum sa imi dau eu seama ??????
eu mam uitat la print acuma la ora 2:30 si nu mi sa parut nimic ...
In fine...mi sa parut suspect riki cat de cat...sincer sa fiu...dar asta e ..nam vazut click in fog de la el deci nu am ce sa comentez la adresa lui !
Si apropo ziceai ca eu favorizez lumea ?
Pune un admin sa dea Baninfo Ticalosu sa vezi ca are acelasi ban ca tine !
Noapte buna si sper sa te linistesti !!!



Aaaaa....da ... nush sa vedem...vorbesc maine cu paul si vedem ce masuri luam la reclama ta pe forum a acelei platforme !
Sus In jos
Fake&Gay
EXP Level 2
EXP Level 2
Fake&Gay


Posts : 18
Points : 25696
Reputation : 0
Join date : 02/09/2010

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 7:59 am

hai lol Smile) nu e reclama e doar nu adevar Smile))) nu am facut nici un fel de publicitate si inca e in stadiu de concept Wink
m-as bucura daca ai vedea mhu la atropos:*

nb, i love you!
Sus In jos
RGC|g3ronimo
EXP Level 3
EXP Level 3
RGC|g3ronimo


Posts : 22
Points : 25784
Reputation : 0
Join date : 16/08/2010
Age : 37

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 5:18 pm

trebuie sa analizezi cum se misca jucatorul pe harta in functie de eroii care nu se vad.....click in fog nu cred ca o sa te ajute la depistarea mh-ului deoarece poate are bifate obtiuni....printul la cerere este cea mai viabila solutie pentru depistare...multa bafta la analizat...
Sus In jos
Alecsss
EXP level 7
EXP level 7
Alecsss


Posts : 90
Points : 25853
Reputation : 1
Join date : 24/08/2010

CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:36 pm

Sunt reguli de respectat ! Sa nu aveti impresia ca adminii sunt copii de 16 ani cu prioritati minore ! Suntem admini capabili care incercam sa ne facem treaba cum putem mai bine pentru VOI !!!
Daca nu sunteti de acord cu noi ne pare rau si asteptam pareri ! (civilizate nu deplasate sau cu injuraturi cum a facut acest player)
Poate pana diseara aces player isi revizuieste atitudinea si va incerca sa faca tot posibilul sa dea dovada de bun simt si nu nesimtirea de mai sus !
Cititi topicul acela facut de mine inainte sa postati aici la ban request !


Topic closed !!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!   CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
CHIAR DACA IMI IAU BAN, TU ITI IEI DEMOTE!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» demote oakyz #2
» demote imbaplayer
» [Demote] [Oakyz]
» Demote [nmy]oakyz
» Demote ^^SOLLO^^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Romania ::  Abuse Report /BAN -
Mergi direct la: